Noktowizja.com to serwis specjalizujący się w noktowizorach. To nie tylko sklep, ale również miejsce porad, rankingów oraz możliwość przetestowania najnowszych produktów. Posiadamy 12 lat doświadczenia, w czasie których zaufało nam ponad 30 tysięcy klientów, dzięki czemu ugruntowaliśmy swoją pozycję lidera na rynku noktowizji.


Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem firm Yukon, Pulsar i Dedal. Nasze produkty objęte są 2- i 3-letnią gwarancją. Nasz serwis współpracuje bezpośrednio z producentami, a priorytetem naszej wyspecjalizowanej kadry jest Klient oraz szybkość i jakość obsługi. Na codzień jesteśmy hobbystami takimi, jak Wy i zdecydowaliśmy się łączyć naszą pasją z potencjałem biznesowym, dzięki czemy nasze ceny są najniższe, a jakość obsługi najwyższa.


Nasz sklep internetowy oparty został o nowoczesne technologie zarządzania sprzedażą. Zamówienia przyjmowane są błyskawicznie po złożeniu, co gwarantuje szybką realizację i błyskawiczne dostarczenie produktu.


Oferujemy sprzęt czołowych światowych producentów. Kupując u nas masz pewność, że otrzymasz towar z najwyższej półki.


Kontakt bezpośredni

Masz pytanie dotyczące naszych produktów lup procesu zakupu? Zajrzyj do naszego FAQ, lub skontaktuj się z nami - chętnie pomożemy. Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 18:00:

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zamówienia - zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r.( Dz. Ust. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn zm.)

Zadzwoń: (25) 747 81 25 Kom.: (25) 747 81 25
E-mail: sklep@noktowizja.com

Serwis pogwarancyjny

Nasza firma prowadzi również odpłatne usługi serwisowe. Naprawiamy zarówno sprzęt znajdujący się w naszej ofercie, jak i pochodzący od innego producenta.
Przed zgłoszeniem sprzętu spoza naszej oferty do serwisu skonsultuj się z naszym specjalistą odnośnie szczegółów naprawy pod numerem telefonu: 025 25 786 05 25 lub za pośrednictwem e-mail: sklep@noktowizja.com

Serwis oferuje:

- Czyszczenie noktowizora
- Naprawy noktowizora w przypadku uszkodzeń elektronicznych
 
 
Wszelkie pytania dotyczące naprawy dowolnego sprzętu optycznego prosimy kierować na adres: sklep@noktowizja.com lub pod nr tel.: 025 25 786 05 25
 
Kierując sprzęt do serwisu, prosimy o załączenie poniższych danych:

- rodzaj sprzętu (noktowizor itp.)
- marka
- rocznik/data zakupu
- opis usterki
 
oraz danych kontaktowych osoby zgłaszającej:
 
- imię i nazwisko
- adres
- tel. kontaktowy
- mail
- uwagi
 
Prosimy o podanie danych kontaktowym umożliwających skontaktowanie się z Państwem. Istnieje również możliwość bezpłatnej wyceny łącznego kosztu naprawy pogwarancyjnej. W takim przypadku prosimy o zaznaczenie odpowiedniej opcji w zgłoszeniu pogwarancyjnym.