Noktowizja.com to serwis specjalizujący się w noktowizorach. To nie tylko sklep, ale również miejsce porad, rankingów oraz możliwość przetestowania najnowszych produktów. Posiadamy 12 lat doświadczenia, w czasie których zaufało nam ponad 30 tysięcy klientów, dzięki czemu ugruntowaliśmy swoją pozycję lidera na rynku noktowizji.


Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem firm Yukon, Pulsar i Dedal. Nasze produkty objęte są 2- i 3-letnią gwarancją. Nasz serwis współpracuje bezpośrednio z producentami, a priorytetem naszej wyspecjalizowanej kadry jest Klient oraz szybkość i jakość obsługi. Na codzień jesteśmy hobbystami takimi, jak Wy i zdecydowaliśmy się łączyć naszą pasją z potencjałem biznesowym, dzięki czemy nasze ceny są najniższe, a jakość obsługi najwyższa.


Nasz sklep internetowy oparty został o nowoczesne technologie zarządzania sprzedażą. Zamówienia przyjmowane są błyskawicznie po złożeniu, co gwarantuje szybką realizację i błyskawiczne dostarczenie produktu.


Oferujemy sprzęt czołowych światowych producentów. Kupując u nas masz pewność, że otrzymasz towar z najwyższej półki.


Kontakt bezpośredni

Masz pytanie dotyczące naszych produktów lup procesu zakupu? Zajrzyj do naszego FAQ, lub skontaktuj się z nami - chętnie pomożemy. Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 18:00:

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zamówienia - zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r.( Dz. Ust. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn zm.)

Zadzwoń: (25) 747 81 25 Kom.: (25) 747 81 25
E-mail: sklep@noktowizja.com

Nasadka noktowizyjna Dedal 520 A

Cena: 12 490,00 zł
Ocena użytkowników:   na podstawie 1 opinii. Zobacz opinie

Nasadka noktowizyjna Dedal 520 A jest najnowszą pozycją w ofercie rosyjskiego producenta, dostępną w bardzo atrakcyjnej cenie w stosunku do oferowanych osiągów. Z Dedalem 520 A dostajemy prosty, niedrogi i kompaktowy system noktowizyjny z najlepszym dostępnym na rynku, rosyjskim przetwornikiem obrazu!

UWAGA! Dedal 520 A nie posiada wbudowanego iluminatora podczerwieni.

Niska masa nasadki Dedal 520 A umożliwia zamocowanie na obiektywie - dostępne są specjalne uchwyty mocujące na średnice obiektywu 24, 42, 50 i 56mm. Nasadka obiektywowa Dedal 520 A posiada nie powiększa obrazu, dzięki czemu widziany obraz nocny jest identyczny z dziennym.

Czytaj więcej

Znany z droższych modeli Dedala, doskonały przetwornik obrazu generacji II+ posiada rozdzielczość nie mniejszą niż 57 lpm i wzmocnienie na tyle wysokie, by umożliwić obserwacje nawet w całkowitej ciemności. Parametry Dedala stawiają je zdecydowanie na pierwszym miejscu wśród urządzeń noktowizyjnych z tego zakresu cenowego, często przewyższając jakością obrazu dużo droższe konstrukcje i bijąc na głowę tańsze urządzenia konkurencji. Specjalnie zaprojektowane do noktowizji elementy optyczne nasadki 520 A posiadają wysoką sprawność, światłosilny obiektyw o średnicy 78 mm daje wolny od zniekształceń, kontrastowy obraz w całym polu widzenia, umożliwiając w praktyce zasięg do 700 m. System ustawiania ostrości w obiektywie nasadki umożliwia uzyskanie ostrości od 10 m do nieskończoności.

Całe urządzenie jest wodoodporne, może pracować w dowolnych warunkach atmosferycznych. Dwie szyny Picatinny umożliwiają zamocowanie iluminatora podczerwieni. Cechą szczególną nasadki Dedal 520 A jest możliwość sterowania bezprzewodowego.

Praktycznie możliwe jest użytkowanie z lunetą/lornetką przy powiększeniach od 1 do 20x, producent zaleca jednak stosowanie nasadki przy powiększeniu w granicach od 3x do 12x - w takim zakresie powiększeń uzyskuje się zazwyczaj zarówno optymalną jasność jak i optymalną rozdzielczość obrazu. Nasadka zasilana jest jedna baterią CR123, ma około 20 cm długości i waży 650 g. Nasadkę 520 A można doposażyć w akcesoria dodatkowe, między innymi przystawkę o powiększeniu 2x i mocowanie Picatinny BH34 i BH38.


Parametry Techniczne

 • Marka: Dedal
 • Typ noktowizora: nasadka
 • Kolor obrazu: zielony
 • Generacja: 2+
 • Powiększenie [x]: 1
 • Średnica obiektywu [mm]: 64
 • Maks. zasięg przy świetle szczątkowym [m]: 700
 • Maks. zasięg z iluminatorem podczerwieni [m]: 700
 • Zabezpieczenie przed światłem : Tak
 • Zasilanie: 123R (3V)
 • Czas pracy (z iluminatorem/bez iluminatora) [h]: -/60
 • Gwarancja: 12 miesięcy
 • Wymiary (dł. x szer. x wys.) [mm]: 181 x 70 x 71
 • Waga [g]: 650
 • Dopuszczalny zakres temperatur (min/max) [°C]: -40/+50
 • Kątowe pole widzenia (w poziomie) [°]: 10
 • Rozdzielczość [linie/mm]: 57
 • Średnica źrenicy wyjściowej [mm]: 24
 • Minimalna odległość ostrego widzenia [m]: 10
Czytaj więcej

Opinie o tym produkcie

Wow! Jestem pod OGROMNYM wrażeniem. Wcześniej używałem nasadki na okular i różnica jest porażająca. Widok jak w dzień tylko że na zielono. Żadnego winietowania, zasięg super, jakość obrazu rewelacja - tylko cena mogłaby być trochę lepsza, musiałem przed żoną zataić jedno "0" :-)

Klienci, którzy oglądali ten produkt, oglądali również

Dodaj Twoją opinię o produkcie

Dotyczy: Nasadka noktowizyjna Dedal 520 A

Jak oceniasz produkt?

 • Jak się nazywasz?

Masz pytanie Lub sugestię?

Dotyczy: Nasadka noktowizyjna Dedal 520 A

Produkt niedostępny!

Ten produkt jest obecnie niedostępny. Czy chcesz być poinformowany, kiedy znów będzie dostępny?

 • Ładowanie...