Noktowizja.com to serwis specjalizujący się w noktowizorach. To nie tylko sklep, ale również miejsce porad, rankingów oraz możliwość przetestowania najnowszych produktów. Posiadamy 12 lat doświadczenia, w czasie których zaufało nam ponad 30 tysięcy klientów, dzięki czemu ugruntowaliśmy swoją pozycję lidera na rynku noktowizji.


Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem firm Yukon, Pulsar i Dedal. Nasze produkty objęte są 2- i 3-letnią gwarancją. Nasz serwis współpracuje bezpośrednio z producentami, a priorytetem naszej wyspecjalizowanej kadry jest Klient oraz szybkość i jakość obsługi. Na codzień jesteśmy hobbystami takimi, jak Wy i zdecydowaliśmy się łączyć naszą pasją z potencjałem biznesowym, dzięki czemy nasze ceny są najniższe, a jakość obsługi najwyższa.


Nasz sklep internetowy oparty został o nowoczesne technologie zarządzania sprzedażą. Zamówienia przyjmowane są błyskawicznie po złożeniu, co gwarantuje szybką realizację i błyskawiczne dostarczenie produktu.


Oferujemy sprzęt czołowych światowych producentów. Kupując u nas masz pewność, że otrzymasz towar z najwyższej półki.


Kontakt bezpośredni

Masz pytanie dotyczące naszych produktów lup procesu zakupu? Zajrzyj do naszego FAQ, lub skontaktuj się z nami - chętnie pomożemy. Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 18:00:

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zamówienia - zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r.( Dz. Ust. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn zm.)

Zadzwoń: (25) 747 81 25 Kom.: (25) 747 81 25
E-mail: sklep@noktowizja.com
Cena: 429,00 zł

Yukon NVRS 2,5x50 Doubler to obiektyw zapewniający powiększenie 4,3x w noktowizorze Yukon NVRS 2,5x50. Pasuje również do celowników noktowizyjnych Sentinel oraz Phantom z obiektywami o średnicy 50 mm, w których pozwala zwiększyć powiększenie z 3 do 5x. Yukon NVRS 2,5x50 Doubler zwiększa do maksimum zdolność rozpoznawania szczegółów noktowizora.


Parametry Techniczne

  • Marka: Yukon
  • Średnica obiektywu [mm]: 63
  • Powiększenie [x]: 1,7
  • Waga [g]: 180
  • Gwarancja: 12 miesięcy

Opinie o tym produkcie

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dodaj Twoją opinię o produkcie

Dotyczy: Doubler do Yukon NVRS 2.5x50

Jak oceniasz produkt?

  • Jak się nazywasz?

Masz pytanie Lub sugestię?

Dotyczy: Doubler do Yukon NVRS 2.5x50

Produkt niedostępny!

Ten produkt jest obecnie niedostępny. Czy chcesz być poinformowany, kiedy znów będzie dostępny?

  • Ładowanie...