Noktowizja.com to serwis specjalizujący się w noktowizorach. To nie tylko sklep, ale również miejsce porad, rankingów oraz możliwość przetestowania najnowszych produktów. Posiadamy 12 lat doświadczenia, w czasie których zaufało nam ponad 30 tysięcy klientów, dzięki czemu ugruntowaliśmy swoją pozycję lidera na rynku noktowizji.


Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem firm Yukon, Pulsar i Dedal. Nasze produkty objęte są 2- i 3-letnią gwarancją. Nasz serwis współpracuje bezpośrednio z producentami, a priorytetem naszej wyspecjalizowanej kadry jest Klient oraz szybkość i jakość obsługi. Na codzień jesteśmy hobbystami takimi, jak Wy i zdecydowaliśmy się łączyć naszą pasją z potencjałem biznesowym, dzięki czemy nasze ceny są najniższe, a jakość obsługi najwyższa.


Nasz sklep internetowy oparty został o nowoczesne technologie zarządzania sprzedażą. Zamówienia przyjmowane są błyskawicznie po złożeniu, co gwarantuje szybką realizację i błyskawiczne dostarczenie produktu.


Oferujemy sprzęt czołowych światowych producentów. Kupując u nas masz pewność, że otrzymasz towar z najwyższej półki.


Kontakt bezpośredni

Masz pytanie dotyczące naszych produktów lup procesu zakupu? Zajrzyj do naszego FAQ, lub skontaktuj się z nami - chętnie pomożemy. Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 18:00:

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zamówienia - zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r.( Dz. Ust. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn zm.)

Zadzwoń: (25) 747 81 25 Kom.: (25) 747 81 25
E-mail: sklep@noktowizja.com

Mocowanie Yukon NVMT compact na głowę

Cena: 349,00 zł

Mocowanie NVMT Compact zapewnia stabilne zamocowanie i ustawienie noktowizorów według indywidualnych preferencji obserwatora, jego obsługa została maksymalnie uproszczona, aby wszystkie czynności można było wykonywać jedną ręką.

 

Urządzenie umożliwia szybkie odchylenie noktowizora do kąta 90 stopni względem oczu. Ponadto mocowanie NVMT Compact może być łączone ze strojem maskującym. Wszystkie cechy produktu sprawiają, że doskonale sprawdza się podczas nocnych wypraw na łono natury, zawodów ASG oraz innych form aktywnego spędzania czasu.


Parametry Techniczne

  • Marka: Yukon
  • Gwarancja: 24 miesiące

Opinie o tym produkcie

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dodaj Twoją opinię o produkcie

Dotyczy: Mocowanie Yukon NVMT compact na głowę

Jak oceniasz produkt?

  • Jak się nazywasz?

Masz pytanie Lub sugestię?

Dotyczy: Mocowanie Yukon NVMT compact na głowę

Produkt niedostępny!

Ten produkt jest obecnie niedostępny. Czy chcesz być poinformowany, kiedy znów będzie dostępny?

  • Ładowanie...