Noktowizja.com to serwis specjalizujący się w noktowizorach. To nie tylko sklep, ale również miejsce porad, rankingów oraz możliwość przetestowania najnowszych produktów. Posiadamy 12 lat doświadczenia, w czasie których zaufało nam ponad 30 tysięcy klientów, dzięki czemu ugruntowaliśmy swoją pozycję lidera na rynku noktowizji.


Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem firm Yukon, Pulsar i Dedal. Nasze produkty objęte są 2- i 3-letnią gwarancją. Nasz serwis współpracuje bezpośrednio z producentami, a priorytetem naszej wyspecjalizowanej kadry jest Klient oraz szybkość i jakość obsługi. Na codzień jesteśmy hobbystami takimi, jak Wy i zdecydowaliśmy się łączyć naszą pasją z potencjałem biznesowym, dzięki czemy nasze ceny są najniższe, a jakość obsługi najwyższa.


Nasz sklep internetowy oparty został o nowoczesne technologie zarządzania sprzedażą. Zamówienia przyjmowane są błyskawicznie po złożeniu, co gwarantuje szybką realizację i błyskawiczne dostarczenie produktu.


Oferujemy sprzęt czołowych światowych producentów. Kupując u nas masz pewność, że otrzymasz towar z najwyższej półki.


Kontakt bezpośredni

Masz pytanie dotyczące naszych produktów lup procesu zakupu? Zajrzyj do naszego FAQ, lub skontaktuj się z nami - chętnie pomożemy. Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 18:00:

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zamówienia - zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r.( Dz. Ust. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn zm.)

Zadzwoń: (25) 747 81 25 Kom.: (25) 747 81 25
E-mail: sklep@noktowizja.com

Koszty i czas dostawy

Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia. Dopuszcza się wysyłkę za granicę w przypadku indywidualnych ustaleń. W przypadku wysyłki poza obszar Rzeczpospolitej Polskiej konieczna jest indywidualna wycena kosztów dostawy. Poniższe koszty dostawy dotyczą WYŁĄCZNIE przesyłek krajowych.

Czas dostawy

 

Wszystkie wysyłki realizowane są przez firmę kurierską GLS Poland.  W przypadku zamówienia do większego miasta (powyżej 50tys mieszkańców), czas dostawy wynosi od 1 dnia do 2 dni roboczych. W przypadku zamóienia do miejscowości (poniżej 50tys mieszkańców), czas dostawy wynosi od 1 dnia do 3 dni roboczych.


Koszt dostawy


  • Jeżeli wartość zamówienia jest niższa niż 200 zł brutto, koszt przesyłki wynosi 20 zł
  • Jeżeli wartość zamówienia jest równa lub wyższa niż 200 zł brutto, PRZESYŁKA GRATIS!


Jeśli Twoim życzeniem jest nadanie przesyłki inną firmą spedycyjną niż GLS Poland, nie stanowi to najmniejszego problemu – poinformuj nas o tym (w polu komentarz przy zamówieniu), a przesyłkę dostarczy Ci wskazany kurier. Jednak w takim przypadku musisz być przygotowany na pokrycie całkowitych kosztów wysyłki, które mogą być znacznie wyższe niż wyżej wymienione. Dodatkowo informujemy, iż ze względu na wysoką wartość produktów, nie wysyłamy towaru za pośrednictwem Poczty Polskiej.