Noktowizja.com to serwis specjalizujący się w noktowizorach. To nie tylko sklep, ale również miejsce porad, rankingów oraz możliwość przetestowania najnowszych produktów. Posiadamy 12 lat doświadczenia, w czasie których zaufało nam ponad 30 tysięcy klientów, dzięki czemu ugruntowaliśmy swoją pozycję lidera na rynku noktowizji.


Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem firm Yukon, Pulsar i Dedal. Nasze produkty objęte są 2- i 3-letnią gwarancją. Nasz serwis współpracuje bezpośrednio z producentami, a priorytetem naszej wyspecjalizowanej kadry jest Klient oraz szybkość i jakość obsługi. Na codzień jesteśmy hobbystami takimi, jak Wy i zdecydowaliśmy się łączyć naszą pasją z potencjałem biznesowym, dzięki czemy nasze ceny są najniższe, a jakość obsługi najwyższa.


Nasz sklep internetowy oparty został o nowoczesne technologie zarządzania sprzedażą. Zamówienia przyjmowane są błyskawicznie po złożeniu, co gwarantuje szybką realizację i błyskawiczne dostarczenie produktu.


Oferujemy sprzęt czołowych światowych producentów. Kupując u nas masz pewność, że otrzymasz towar z najwyższej półki.


Kontakt bezpośredni

Masz pytanie dotyczące naszych produktów lup procesu zakupu? Zajrzyj do naszego FAQ, lub skontaktuj się z nami - chętnie pomożemy. Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 18:00:

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zamówienia - zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r.( Dz. Ust. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn zm.)

Zadzwoń: (25) 747 81 25 Kom.: (25) 747 81 25
E-mail: sklep@noktowizja.com

Gwarancja

Wszystkie produkty dostępne w www.noktowizja.com są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

Wszystkie towary prezentowane na stronie www.noktowizja.com są objęte gwarancją producenta obowiązującą na terenie Polski. Czas gwarancji każdego produktu jest podany indywidualnie w jego opisie. Szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta. Postanowienia gwarancji nie naruszają ani nie ograniczają Twoich praw, jako konsumenta do odpowiedzialności sprzedawcy za niezgodność towaru z umową wynikającą z Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej z 2002 r.

 

W trosce o to, aby noktowizor służył Ci jak najdłużej stworzyliśmy szybki i sprawny serwis wszystkich urządzeń dostępnych w naszej ofercie. Serwis zajmuje się obsługą napraw gwarancyjnych, jak również pogwarancyjnych, w tym w miarę możliwości (z uwagi na dostępność części zamiennych oraz technologii) także innych urządzeń optycznych różnych marek.

W celu naprawy serwisowej należy uprzednio skontaktować się z działem serwisu pod numerem teleofnu 25 786 05 25.


Po uzgodnieniu szczegółów serwisowych z naszym specjalistą uszkodzony sprzęt należy przesłać na adres:

 

Noktowizja.com
Nowe Osiny, ul. Piękna 1
05-300 Mińsk Mazowiecki

 

Do przesyłki prosimy dołączyć opis wad produktu, swój adres zwrotny i telefon kontaktowy - dane te pomagają skrócić czas naprawy. 
 
Pamiętaj, aby na czas przesyłki towar dobrze zabezpieczyć przed uszkodzeniami mogącymi powstać w transporcie.

Mimo naszej pełnej gotowości do służenia Państwu pomocą przede wszystkim dokładamy wszelkich starań, aby konieczność korzystania z usług serwisu występowała jak najrzadziej.