Noktowizja.com to serwis specjalizujący się w noktowizorach. To nie tylko sklep, ale również miejsce porad, rankingów oraz możliwość przetestowania najnowszych produktów. Posiadamy 12 lat doświadczenia, w czasie których zaufało nam ponad 30 tysięcy klientów, dzięki czemu ugruntowaliśmy swoją pozycję lidera na rynku noktowizji.


Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem firm Yukon, Pulsar i Dedal. Nasze produkty objęte są 2- i 3-letnią gwarancją. Nasz serwis współpracuje bezpośrednio z producentami, a priorytetem naszej wyspecjalizowanej kadry jest Klient oraz szybkość i jakość obsługi. Na codzień jesteśmy hobbystami takimi, jak Wy i zdecydowaliśmy się łączyć naszą pasją z potencjałem biznesowym, dzięki czemy nasze ceny są najniższe, a jakość obsługi najwyższa.


Nasz sklep internetowy oparty został o nowoczesne technologie zarządzania sprzedażą. Zamówienia przyjmowane są błyskawicznie po złożeniu, co gwarantuje szybką realizację i błyskawiczne dostarczenie produktu.


Oferujemy sprzęt czołowych światowych producentów. Kupując u nas masz pewność, że otrzymasz towar z najwyższej półki.


Kontakt bezpośredni

Masz pytanie dotyczące naszych produktów lup procesu zakupu? Zajrzyj do naszego FAQ, lub skontaktuj się z nami - chętnie pomożemy. Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 18:00:

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zamówienia - zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r.( Dz. Ust. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn zm.)

Zadzwoń: (25) 747 81 25 Kom.: (25) 747 81 25
E-mail: sklep@noktowizja.com

Jak działa noktowizor?

Noktowizor jest to układ optoelektroniczny przeznaczony do obserwacji w ciemności. Układ elektroniczny wzmacnia światło szczątkowe, natomiat układ...

Czy można patrzeć przez noktowizor w dzień?

Jest taka możliwość, ale tylko przy zastosowaniu specjalnej przysłony z przyciemnianym filtrem lub bardzo małym otworem. Nie zaleca się obserwacji...

Jak działa termowizor?

Termowizor jest urządzeniem, które do obserwacji otoczenie nie wymaga światła. Zasada powstawania obrazu w termowizji oparta jest na...
Pokaż wszystkie
Gogle noktowizyjne

Gogle noktowizyjne

Obuoczny noktowizor o powiększeniu 1x, którego przeznaczeniem jest noszenie na głowie, na specjalnej uprzęży. Gogle, dzięki obuocznemu widzeniu umożliwiają pracę obiema rękami, chodzenie, bieganie, prowadzenie pojazdów, a także nawigację wewnątrz nieoświetlonych budynków.
Zobacz wszystkie definicje